Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Hledáte vtipné oiginální a hlavně netradiční dárky, se kterými chcete udělat radost obdarovanému? U nás najdete inspiraci. Jednotlivé dárky jsou členěny do jednotlivých kategorií a podkategorií podle typu produktu, nebo ceny. Třeba v kategorii nemodernější dárkynajdete kompletní neříděný výpis všech dárků a gadgetů které máme v nabídce. Další kategorie dárky, výběr podle ceny nabízí dárky přehledně setříděné podle ceny. Další kategorie dárky nabízí dárky roztříděné do podkategorií (Antistres a relaxační pomůcky - Dárkové certifikáty a adopce - Dárky k svátku a narozeninám - Dárky z lásky pro ženy i muže - Designové kousky a doplňky - Doplňky na psací stůl - Drink a party dárky - Filmové dárky - Hračky pro děti - Hrnky, Skleničky, Panáky - Mobil, iPad, iPhone - Gadgets - Módní doplňky a kosmetika - Ostatní dárky - Outdoor a Volný čas - Pochoutky a pamlsky - Pro kuřáky - Relaxace, zdraví a odpočinek - Společenské deskové hry), ze kterých si každý svůj dárek vybere.

Do kategorie dárky pro děti a teenagery jsme pečlivě roztřídili oblíbené dárky. Dárky pro děti a teenagery si můžete vybírat z několika kategorií (Doplňky do dětského pokojíku - Doplňky na diskotéku a párty - Doplňky pro počítače PC / USB - Experimenty a poznávací hry - Hlavolamy a triky - Hračky do vany a k vodě - Hračky pro holky - Hračky pro kluky - Hudební nástroje a doplňky - Kreativní hry a hračky - Netradiční budíky a hodiny - Outdorové hry a hračky - Pokladničky a schránky - Roboti, solární a RC hračky - Společenské hry - Školní potřeby a výukové hry). Ze zkušeností víme, že děti reagují na některé hračky velmi pozitivně. Vybrat vždy ten správný dárek pro děti není vůbec snadné. Proto jsme pro Vás připravili velký sortiment s dárky z celého světa. Snažíme se pro Vás vybírat originální a vtipné dárky.

Je zcela normální, že všichni rádi dárky přijímáme, ale rádi také dárky dáváme. Jistě ten podivný pocit, kdy čekáte až obdarovaný dárek rozbalí a jak se na něj bude tvářit. Nejednou se stane, že se s dárkem prostě netrefíte do vkusu obdarovaného. A co teprve svatební dary? Myslíte, že nenajdete doopravdy originální svatební dar mezi našimi produkty?

Pokud toto nechcete zažít, jste právě u nás na tom skutečně správném místě! S dárky od nás se prostě nemůžete trefit vedle. V našem e-shopu jsme pro vás připravili řadu kategorií, které nabízí originální dárky pro každou příležitost. V nabídce na vás čekají například dvě speciální kategorie s dárky pro muže nebo s dárky pro ženy. Byly speciálně připraveny právě z toho důvodu, že požadavky žen a mužů na dárky se diametrálně liší. Dárky k vánocům pro muže by měly být především originální, vtipné a možná i trochu lechtivé.

Dárky pro ženy také patří k těm velice žádaným, neboť udělat své drahé polovičce radost netradičním dárkem by chtěl každý. Zároveň je výběr velmi jednoduchý a rychlý, tedy ideální pro nákup na poslední chvíli. Pro ženy zde najdete dárky do kuchyně. Pro chytré blondýnky růžové dárky a pomůcky do domácnosti, ... Praktické dívky ocení dárky do bytu. Potěší i erotické a valentýnské dárky. Jak vybrat vhodný dárek pro ženy? Pro přítelkyni, kamarádky, babičku. maminku doporučujeme originální dárky pro ženy. Ženy mají zpravidla rády růžovou, proto ani v naši nabídce dárků nechybí růžové dárky pro ženy a určitě neuděláte chybu když jim darujete nějaký pěkný růžový dárek pro ženy. Hledáte dárek pro maminku, nebo babičku? U nás najdete dárek pro maminku i dárek pro babičku. Vybrat vhodný dárek pro manželku bývá těžké, ale nabídka dárků pro ženy je široká a jistě si dárek pro ženu vyberete. Najdete zde i dárky pro spoluzaměstnance a jistě i dárek pro šéfovou. Sháníte vhodný dárek pro přítelkyni? Ten může mít osobní a erotický ráz. Moderní, originální i netradiční dárky pro ženy najdete i v kategorii valentýnských dárků, .....

Dárky pro muže, zde naleznete originální dárky pro všechny příležitosti, mezi které patří narozeniny, svátky a další. Hledáte vhodné dárky pro muže? Ať už potřebujete dárky pro muže k narozeninám, dárky k životnímu jubileu či obchodní dárky pro muže - nechte se inspirovat naší nabídkou dárků! Hledáte osobní dárek pro muže? Nabízíme dárky pro muže, které jen tak někdo nemá. Dárky pro muže, se neustále doplňují o novinky, aby jste při každé návštěvě byli překvapeni novými dárky. V našem sortimentu najdete vtipné dárky pro muže. Je potřeba zvážit, jak daleko můžete zajít. Zpravidla platí, že osoba s větším smyslem pro humor zkousne i vtipné dárky pro muže, které jsou i ostřejšího charakteru. Lidem bez smyslu pro humor vtipné dárky pro muže raději nedávejte.  Technické hračky jsou dárky pro každého muže, kterého  uchvátí. Pokud ale hledáte nápadité dárky pro muže, zkuste si je představit o něco mladší. Dárky pro muže se vybírají snadno. Stačí jen vědět, jaké má muž koníčky,nebo co se mu líbí. A dárky pro muže máte hned vybrány. Každého muže potěší lehce erotické dárky jako čokoláda na tělo, plyšová pouta, či polštář ve tvaru soudku piva. Chladící půllitr, alkoholovou ruletu nebo otvírák na pivo s počítadlem ocení znalci dobrého pití. Do koupele je pak možné vybírat pivrncovu pivní kosmetiku. Pro fanoušky stolní fotbálek a pro vtipálky toaletní papír s potiskem. Zajímavá je i kategorie USB příslušenství k počítači. Alkoholová ruleta je skvělým zpestřením každé párty či oslavy a ideálním dárkem pro každého chlapa.


Čekají tu na vás i další originální dárky určené speciálně pro oslavy narozenin nebo svátku, svatební dary nebo i dárky pro děti. Ať už zvolíte jakoukoliv kategorii – buďte si jistí, že originálními dárky se to v ní bude jen hemžit. Doufáme, že vás naše netradiční dárky potěší! Hledáte-li netradíční dárky, se kterými byste okouzlili obdarovaného, nebo dárky pro děti, kterými byste chtěli vytvořit pravou jiskřičku štěstí v jejich dětských očích, pak se rozhodně podívejte na naše dárky. Navíc pouze u nás dokážete dárek přeměnit v ten nejkrásnější dárek, který jste si mohli přát sehnat. A pamatujte: Nenechávejte jako každý rok vánoční dárky na poslední chvíli :-)