Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Více informací    

  

 

  

  

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

  

  

 
Podporuje mojeID

Úvod » Nejmodernější dárky » Staňte se skotským Lordem


        

Staňte se skotským Lordem

Skladem

 

Dostupnost: Expedice do 48 hodin

( ze skladu distributora )

Číslo produktu: DS98843525
Cena bez DPH: 483 Kč
Cena s DPH (21 %):
584 Kč
Hlídací pes:
Hlídací pes

Produkt zakoupíte u distributora:

Staňte se skotským lairdem
Lair of Lady Gift Box

Tento set dokumentů Vám umožňuje získat šlechtický titul. Podle skotského šlechtického práva je totiž každý majitel půdy ve Skotsku oprávněný nazývat se Laird - což je skotský ekvivalent k českému titulu Zeman, majitel pozemku.

Tímto titulem se mohou honosit jak muži, tak ženy. Jakmile provedete registraci, bude Vám zaslán oficiální certifikát o vlastnictví půdy a Osvědčení o titulu. Příjemce tohoto daru bude po registraci vlastnit čtvereční stopu pozemku ve Skotsku. Z tohoto důvodu získává titul Laird / Lady. Přestože budete uvedeni na seznamu vlastníků tohoto pozemku, nemůžete na tomto pozemku žít, nijak ho vylepšovat a rozvíjet. Dokument stvrzující vlastnictví a přiznaný titul nemohou být prodány za účelem zisku. Vlastník nesmí získat žádný příjem, nebo jiné finanční benefity z tohoto pozemku. Tito tituly jsou oficiální pro vlastníky pozemků ve Skotsku a odpovídají ekvivalentu Lord / Lady ve Velké Británii. Dokumenty stvrzující titul Laird / Lady byly vypracovány skotskými právníky.

Společnost Gift Republic, prodejci, ani dodavatelé nenesou odpovědnost za vadu v titulu způsobenou skotským právníkem. Pro získání titulu je nutná snadná emailová, nebo písemná registrace, jejíž návod najdete v přiložených dokladech. 

Upozorňujeme, že všechny dokumenty jsou v anglickém jazyce.
Spolu s dárkem obdržíte i český návod na vyplnění registrace.
Za žádných okolností tento dokument neopravňuje k používání britských titulů Lord / Lady.

Jedná se pouze o dárek a tak s ním musí být nakládáno.

Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: