Nevíte si rady? Zavolejte.

9 - 12 / 14 - 18
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

  

 

Antistresový Caomaru

  Antistresový míček - Stress Ball

  Antistresová pomůcka (míček) Caomaru je naprosto jiný stress ball. Caomaru je antistresový míček japonského designu ve tvaru hlavy. Na výběr máte z ně... celý popis
  Dostupnost
  Nedostupné
  Vyberte si verzi *
  Cena bez DPH
  198 Kč
  240 Kč
  Momentálně není k dispozici
  Číslo produktu:1-315
  Hlídat cenu / dostupnost
  Kompletní specifikace

  Antistresová pomůcka (míček) Caomaru

  je naprosto jiný stress ball. Caomaru je antistresový míček japonského designu ve tvaru hlavy. Na výběr máte z několika různých obličejů. Když caomaru zmáčknete, obličejík se vtipně "ksichtí". Na internetu si na něj nemůžete sáhnout, ale věřte, že za to stojí. Neváhejte si vybrat jednu z jeho emocí. .

  V obličejích Caomaru určitě poznáte japonský design. Japonští tvůrci Caomaru vsadili na to, že při používání Caomaru s jejich věrnými obličeji, na ně převádíte svoje nežádoucí emoce. Pro větší originalitu jsme Vám nechali jednotlivé emoce k výběru právě v původních japonských originálech. Obličej můžete mačkat, natahovat, házet si s ním. Když se caomaru zašpiní, můžete ho umýt běžnými mycími prostředky, osušit a znovu používat. Oblíbenost caomaru pramení spíše z materiálu, ze kterého je vyroben. Možná si myslíte, že jedinou odlišností od běžných antistresových pomůcek je jejich obličejový tvar. Není tomu tak. Opravdovou revolucí je chování materiálu, které bychom snad mohli popsat jako něco mezi polyuretanem s pamětí, který se používá v polštářích a tvrdým silikonem, který se vůbec nepřizpůsobuje. Je to velmi jemná hmota podobná silikonu, ta dává těmto hlavám úplně jiný rozměr, protože dotýkat se této hmoty je moc příjemné, je jemná a zároveň hodně pružná.

  Rozměr: 65 x 65 x 50 mm